Stírací losy online – moderní způsob sázení

Mnozí z nás si pamatují stírací losy – karty, které jsme škrábali v naději, že najdeme výherní symboly. Dnes se stírací hry přesunuly na internet. Nezměnilo se však to, že je stále můžete hrát a vydělávat na nich. Zde se dozvíte, jak hrát, kde najdete podobné hry a co byste měli vědět o stíracích losech. Doufáme, že to pro vás bude užitečné.

Pravidla pro stírací losy

Hra se stíracími losy začíná po zakoupení karty. V závislosti na online kasinu, kde hrajete, se ceny liší. Samotné karty jsou rozděleny do sloupců 3 na 3, 4 na 4 nebo 5 na 5. Musíte uzavřít sázku a poté postupně otevírat čtverce nebo zvolit možnost automatického otevření všech čtverců. Potřebujete shodu výherních symbolů a výhry si můžete prohlédnout ve speciální pomocné tabulce, která je součástí každé hry.

Například pokud se na třech políčkách objeví stejný symbol, získáte peněžní výhru v závislosti na výši vaší sázky. Zobrazí se vám virtuální mince, kterou můžete kartu “seškrábat”. Případně můžete kliknout na možnost “zobrazit vše”, čímž otevřete všechny čtverce na kartě. V případě, že chcete získat informace o výhrách jednotlivých symbolů, hledejte na obrazovce otazník nebo písmeno [i].

Stírací losy

Jaké typy online stíracích her můžeme najít?

Nabídka stíracích her je obrovská. Můžete narazit na karty se symboly ovoce, komiksových postaviček nebo zvířat. Další možností je, že symboly představují čísla. Obě možnosti mají stejná pravidla.

Ve starších online hrách musíte pomocí virtuální mince mazat políčka jedno po druhém. Jiné hry mají pouze automatickou funkci pro otevírání čtverců. Ty nejnovější mají ruční i automatické otevírání jednotlivých čtverců ve sloupcích.

Neměli bychom zapomínat, že někteří provozovatelé online hazardních her nabízejí stírací hry, které vám umožní vyhrát velký jackpot. Toho dosáhnete, pokud najdete určitý počet stejných symbolů, které jsou uvedeny v tabulce hry. Samozřejmě bychom si přáli, aby každý při “stírání” karet vydělal co nejvíce.

Bonusy a nabídky

Bonusy v tomto typu her jsou sice vzácné, ale existují. Některé stírací losy mají symboly, které zdvojnásobují vaši výhru. Pokud se například zobrazí symbol Scatter, může zdvojnásobit vaši sázku. Chcete-li zjistit, zda takové nabídky existují, musíte použít nabídku nápovědy, ve které si nabídky podrobně prohlédnete. V nabídce najdete všechny informace o výherních kombinacích a možných bonusech.

Stírací losy online

Strategie a tipy pro stírací losy

Stírací losy jsou známé jako hazardní hry. U virtuálních karet neexistuje žádná výherní strategie. Můžeme vám však poskytnout několik tipů, o kterých si myslíme, že pro vás budou užitečné.

Nejdůležitější je vyhnout se nákupu velkého množství karet. Někteří věří, že když nevyhráli několikrát, štěstí se na ně obrátí, když si koupí více stíracích losů. To však není pravda, protože kasino má vždy výhodu. Pokud jste neuspěli od začátku, je lepší to včas vzdát.

Pokud máte zkušenosti s fyzickými stíracími losy, možná si vzpomenete, že počet zakoupených losů nezaručuje výhru. Nezabíjejte ztráty novými sázkami. Nečekejte, až se k vám štěstí obrátí zády – skončete, dokud můžete.

Kde najdeme online stírací hry?

Mnoho online kasin nabízí stírací hry. Uživatelé si mohou vyzkoušet jejich demo verze, kde je hra zdarma. Otevíráte čtverečky na kartách a objevují se symboly, ale získáváte pouze virtuální body. Existuje však možnost hrát o skutečné peníze. Musíte se zaregistrovat v online kasinu, provést vklad, koupit karty a začít sázet. Můžete tak učinit na následujících stránkách:

Efbet;

SlotV;

22Bet;

Betwinner;

Melbet;

…a více!

Jaké jsou nejznámější stírací hry na internetu?

Milovníci stíracích losů najdou v online kasinech spoustu titulů. Některé hry mají samozřejmě obrovské množství příznivců, a proto se o ně podělíme, abyste je mohli najít a zažít vzrušení ze stíracích virtuálních karet online:

Piggy Bank Scratch

Kitty Ca$h Scratch

Scratch Match

Dragons’s Scroll

Cops & Robbers

Blood Bank Scratch

Cast for Cash Scratch

Scratch Soccer

Stírací losy-Jackpot

Tyto hry najdete v online kasinech, která jsme uvedli výše v našem průvodci. Všechna mají demo verzi, kterou si můžete aktivovat bez registrace. Druhou možností je vsadit skutečné peníze a vyhrát nemalé ceny. V online kasinech samozřejmě narazíte na desítky nebo dokonce stovky titulů.

Závěrečné myšlenky

Pokud máte rádi hazardní hry, stírací losy vám mohou přinést spoustu emocí. Můžete vyhrát malé částky nebo dokonce trefit velký jackpot – doufáme, že se vám to podaří. Hry jsou jednoduché a snadno pochopitelné. Stačí otevřít políčka a doufat, že se objeví výherní symboly.

Pokud patříte mezi ty, kteří nostalgicky vzpomínají na karty s pyramidami, čtyřlístky a dalšími symboly, pak zjistíte, že není nic, co by se vám nelíbilo. Neexistují zde žádné strategie ani způsoby, jak manipulovat se systémem. Jediné, v co můžete doufat, je štěstí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet