Tipsport je v současnosti největší sázková kancelář se sídlem v České republice. Její sídlo se nachází v Berouně a po celé zemi je otevřeno téměř 1000 kamenných sázkových kanceláří.

Tipsport je tudíž přední sázková kancelář v České republice. Kromě mnoha fyzických sázkových kanceláří po celé České republice má také velmi pěknou online sázkovou stránku, kterou si zde projdeme. Provozovatel má více než 1000 poboček po celé republice a od svého založení v roce 2006 se výrazně rozšířil. Již nějakou dobu také sponzoruje českou extraligu, hokejovou první ligu v České republice.

Webové stránky společnosti tipsport a způsob registrace

Při vstupu na stránky si všimneme, že nabízejí mnohem víc než jen sportovní sázení. Dvěma hlavními podstránkami webu jsou stránky Sport a Vegas, kde si uživatelé mohou vybrat ze svých oblíbených her. Nejde však jen o sázení, web nabízí i spoustu dalších věcí: věci jako analýzy sázek, blog o sázení, různé soutěže, televizi a mnoho dalšího nabízí web. Můžeme tedy směle říci, že přináší kompletní zážitek.

Ale co samotná webová stránka? No, rozhodně můžeme říct, že ačkoli je po designové stránce trochu zastaralá, nabízí dost na to, aby nás zabavila na dlouhé hodiny. Najít události není tak snadné jako na některých jiných stránkách, a to i přesto, že vlevo je možnost vyhledávání. Webové stránky nám občas připadaly trochu zpožděné.

K dispozici je slušný bonus za sportovní sázení, který můžeme využít po prvním vkladu. Po prvním vkladu můžeme získat až 1000 korun. Pokud přivedete nějaké přátele, kterým jste sázkovou kancelář doporučili, získáte také bonus podle toho, kolik přátel se do sázkové kanceláře připojilo. Pro věrné zákazníky je tu věc zvaná Tipkonto, kde sbíráte bonusové body, které můžete později využít.

Mobilní aplikace se nám zdály být dobře organizované. Vyhledávání událostí je snadné, i když někdy může být pomalé. Celkově je zkušenost uspokojivá. Sázková stránka nabízí mobilní aplikace pro Android i IOS. K dispozici je také mobilní stránka, která je zaměřena spíše na sázení než na další funkce provozovatele sázek.

Tipsport Registrace

Registrace

Chcete-li si vytvořit účet u Tipsportu, klikněte na tlačítko s nápisem “Registrace” v horní části stránky a postupujte podle následujících pokynů:

 • Zadejte své jméno.
 • Zadejte své datum narození.
 • Zadejte své telefonní číslo.
 • Zadejte svou e-mailovou adresu.
 • Zadejte propagační kód, pokud jej máte.
 • Klikněte na tlačítko “Registrovat”.

Po dokončení registrace obdržíte ověřovací e-mail. Kliknutím na odkaz v tomto e-mailu dokončíte svůj účet.

Financování Tipsport účtu

Sázková kancelář Tipsport poskytuje svým uživatelům několik platných platebních možností při vkladu a výběru peněz.

Způsoby vkladu

Chcete-li vložit vklad na účet Tip sport, přejděte na stránku svého účtu a vyberte si požadovanou platební metodu. Na této stránce naleznete možnosti platebních karet, elektronických peněženek a dalších platebních možností. Poté si vyberte částku, kterou chcete vložit, a klikněte na tlačítko.

Způsoby výběru

Výběr peněz probíhá stejným způsobem jako vklad. Přejděte na stránku svého účtu, vyberte preferovanou platební metodu a zvolte částku, kterou chcete vybrat. Po zpracování žádosti by peníze měly být na vašem účtu během několika pracovních dnů.

Bonusy a propagační akce Tipsportu

Nabídku akcí a nabídek Tipsportu najdete na stránce “Bonusy” na webových stránkách. Vyberte si nabídku, kterou chcete, a ta bude přidána na váš účet.

Tipsport sázky zdarma

Jednou z nejčastějších nabídek, které na stránkách Tipsportu najdete, jsou sázky zdarma. Ty hráčům poskytují další sázky zdarma při vkladu určité částky.

Uvítací bonus Tipsport

Uvítací bonus Tipsport

Tipsport má tendenci mít dobrou škálu registračních nabídek pro nové zákazníky. Ty obvykle zahrnují bonusy odpovídající výši vkladu, jako je například aktuální nabídka, která novým hráčům při prvním vkladu poskytuje až 50 000 Kč.

Možnosti sázení

Tipsport má velkou škálu možností sázení. Všechny je najdete na pár kliknutí z domovské stránky.

Sportovní sázky

Sázková kancelář Tipsport má velký výběr možností sportovního sázení. Ty najdete po kliknutí na záložku “Sport” v horní části kterékoli stránky. Vsaďte si na Barcelonu během několika sekund.

Zde je několik možností sportovního sázení Tipsport online, které najdete na této stránce:

 • Fotbal
 • Basketbal
 • Lední hokej
 • Tenis
 • Americký fotbal

Sportovní soutěže, ligy a akce

Většina sportů provozovaných na webu má vyhrazenou sekci soutěží, kde si hráči mohou vsadit na řadu mezinárodních a národních sportovních soutěží a lig, jako je La Liga, Premier League, Serie A, NHL, NFL atd.

Tipsport registrace

Speciální události

Kliknutím na záložku “Sociální sázení” se hráčům nabídne řada speciálních možností sázení. Politické sázky naleznete zde.

Sázení na e-sporty

Na této stránce najdete velký výběr možností sázek na e-sporty. Lze zde vsadit na všechny nejoblíbenější turnaje v e-sportu, například na turnaje ESL a ESEA ve hře Counter Strike.

Tipsport live sázení

Kliknutím na záložku s označením “Live” se uživatelé dostanou do sekce sázení in-play. Odtud mohou hráči uzavírat sázky na mnoho aktuálně probíhajících živých zápasů.

Živé streamování

Na stránce “Sázení živě” mohou uživatelé zvolit možnost filtrování streamovaných zápasů. Tyto možnosti sázení lze sledovat v prohlížeči prostřednictvím živého přenosu.

Aplikace Tipsport

Aplikaci Tipsport CZ si můžete stáhnout přímo z libovolného obchodu s aplikacemi. Funguje na zařízeních se systémem Android i iOS.

Výhody a nevýhody Tipsport

Zde je zkrácený výčet několika kladů a záporů, které jste při používání webu našli:

Klady: V případě, že se vám podaří získat informace o tom, co se děje, můžete si vybrat z několika následujících bodů:

 • Velký výběr možností sportovního sázení.
 • Speciální sekce pro live sázky.
 • Spousta bonusů Tipsport.
 • Přehledné a snadné používání webových stránek.

Nevýhody:

 • Primárně CZ a SK stránky, což znamená, že překlady nejsou vždy přesné v případě, že stránky chce používat cizinec.

Cash out

Tipsport v současné době nabízí funkci cash out, která umožňuje svým uživatelům ukončit některé sázky předčasně ještě před koncem zápasu a minimalizovat tak své ztráty nebo si zajistit výhru.

Kurzy Tipsport

Kurzy Tipsportu jsou poměrně dobré, zejména na českého online provozovatele. Kurzy na PGA Championship jsou vynikající a podle většiny recenzí Tipsport soupeří s některými z nejlepších golfových sázkových společností, jako jsou Betsson, Betconstruct a Mansionbet.

Tipsport nabízí také speciální sekci “Vegas”, kde si uživatelé mohou zahrát klasické kasinové hry jako poker, blackjack a ruletu. Zahrát si zde můžete také virtuální online výherní automaty.

Tipsport bonusy

KONTAKTY A ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete pomoc, měli byste navštívit stránku zákaznické podpory. V případě, že potřebujete kontaktovat tým zákaznické podpory, je zde uvedena e-mailová adresa a kontaktní telefonní číslo.

E-mailová adresa podpory [email protected]

Telefonní číslo podpory +420 311 633 118 (cz); 00420-311-633-118 (sk)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tipsport registrace recenze
9.3/10
© Copyright 2024 Saska Bet