Turecko vs Portugalsko Předpověď: 22/6/2024

Tuto sobotu se napětí stupňuje, když Turecko nastoupí proti Portugalsku ve velmi očekávaném zápase Euro 2024.

Turecko
Turecko se chystá na zápas po silném výkonu, kdy porazilo Gruzii 3-1 v jejich posledním kvalifikačním zápase na Euro 2024. Měli 56 % držení míče a vystřelili 22krát, z toho osm střel bylo na branku. Branky za Turecko vstřelili Mert Müldür ve 25. minutě, Arda Güler v 65. minutě a Kerem Aktürkoğlu v 97. minutě. Na obranné straně však Turecko nebylo tak pevné, inkasovali v pěti z jejich posledních šesti zápasů celkem 11 gólů.

Portugalsko
Portugalsko mezitím jede na vlně vítězství 2-1 nad Českou republikou v jejich posledním zápase Euro 2024. S dominancí 74 % držení míče Portugalsko vystřelilo 19krát, z toho osm střel bylo na branku. Francisco Conceição skóroval pozdě ve hře ve 92. minutě. Češi měli pět střel, jednu na branku, a skórovali dvakrát včetně vlastního gólu od Robina Hranáče. Nedávné zápasy Portugalska byly bohaté na góly, s 23 góly v jejich posledních šesti zápasech, průměrně 3.83 góly na zápas, přičemž soupeři skórovali osmkrát.

Předpověď
Díváme-li se dopředu, Turecko se očekává, že najde cestu do sítě proti Portugalsku, ale překonat portugalský tým může být vysoký úkol. Předpovídáme těsný zápas, který skončí vítězstvím Portugalska 2-1.

Odborníci také předpovídají zápas s méně než 3.5 góly

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet