Zakladatel Bet365 vydělává 48 000 liber za hodinu

Ve věku technologií a v době pandemie je mnoho lidí přilepeno ke svým chytrým telefonům, počítačům a notebookům, většinou kvůli zábavě. Kavárny, restaurace a kluby se staly nepřístupnými, a tak jsou lidé nuceni hledat nová místa k odpočinku. Někteří se uchylují k online kasinům nebo sportovním sázkám.

Důkazem toho jsou následující skutečnosti: majitelka jednoho z gigantů v odvětví hazardních her – Bet365 – vydělala jen v roce 2020 přes 400 milionů liber (téměř 500 milionů eur). Za poslední 4 roky činí zisk Denise Coatesové ze společnosti Bet365 1,50 miliardy eur, uvádí Guardian.

Jednoduché výpočty ukazují, že Coatesová si v uplynulém roce za svou práci vydělala 48 000 liber za hodinu. V tomto čísle nejsou zahrnuty dodatečné dividendy, které společnost vyplácí, a v konkrétním případě Denisy to zahrnovalo dalších 45 milionů liber na jejím účtu.

Vzhledem ke kolosálním částkám, které zakladatelka Bet365 a její dva bratři (kteří se podílejí na růstu a rozvoji společnosti) vydělávají, není divu, že jejich čisté jmění v současnosti přesahuje 7 miliard liber, což z jejich společnosti činí jednoho z největších daňových poplatníků v Anglii.

Více o Bet365

Bet365 začínala jako místní sázková společnost, kterou řídil otec Denise Coatesové Peter. Vzhledem k tomu, že v březnu předchozího roku bylo zrušeno mnoho událostí, zaznamenala společnost pokles příjmů. Následně však vzrostla poptávka po všech druzích online sázení pro zábavu, často za peníze. Stejně tak se zvýšily i příjmy společnosti. Zprávy konkurentů společnosti Bet365 ukazují, že růst tržeb v odvětví je meziročně téměř 30 %.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet