Živý chat Ladbrokes

Neexistují žádné negativní recenze živého chatu této platformy online. Podle webových stránek je jejich tým zákaznické podpory “hrdý na to, že řeší problémy našich sázejících co nejrychleji, a tento úkol je díky našemu zbrusu novému live chatu ještě snazší.” Na pracovníka podpory se můžete obrátit kdykoli, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a ten se bude snažit co nejrychleji odpovědět na váš dotaz.

Platforma má návod krok za krokem, jak používat modul Live Chat se snímky obrazovky, které uživatele vedou. Nejprve musíte přejít do sekce Kontaktujte nás na webových stránkách. Ta se nachází v pravém horním rohu domovské stránky. Případně můžete kliknout na odkaz Kontaktujte nás ve spodní části domovské stránky.

Poté vyberte možnost “Live Chat”. Najdete ji uprostřed stránky Kontaktujte nás. Nyní stačí zadat svůj dotaz a počkat na rychlou odpověď pracovníka podpory. V chatu můžete pokračovat, dokud vám nebude vše jasné. Pokud budete mít další otázku, můžete se vrátit na stejnou stránku chatu.

Čísla zákaznické podpory jsou 1300 523 276 a +61 7 3184 9343. Na nepřetržitě fungující sázkovou linku se můžete obrátit na čísle 1800 523 276 nebo +61 7 3350 0781.

Ve Velké Británii existuje společnost Resolver, která pomáhá lidem zasílat stížnosti společnosti Ladbrokes. Tato možnost je k dispozici, pokud se nemůžete spojit s nikým ze společnosti Ladbrokes. Společnost tvrdí, že její služby jsou bezplatné. Společnost Resolver není s kasinem nijak spojena ani podporována. Prezentují se jako nezávislý nástroj pro řešení problémů.

Nejčastějším dotazem na Ladbrokes je, jak uzavřít sázku. Podle týmu podpory je to snadné a jednoduché. Opět vysvětlují, jak to udělat v jednotlivých krocích. Přejděte na trh, na který chcete vsadit, a vyberte si kurz. Na sázkový tiket vám přidají váš výběr. Nyní zadejte svůj vklad a klikněte na Umístit sázku. Před potvrzením sázky si zkontrolujte, zda jsou kurzy, sázka a výběr správné. Pokud nejsou, přejděte na tlačítko X v horní části a proveďte úpravy. Nakonec přejděte na tlačítko Potvrdit sázku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet