Živý chat Unibet


Unibet je skvělé kasino se solidní nabídkou, ale i s ním můžete mít občas potíže. Možná budete muset kontaktovat pracovníka zákaznického servisu na live chatu nebo jim poslat e-mail. To není těžké udělat. Uděláte to prostřednictvím centra nápovědy. Stačí provést několik jednoduchých kroků.

Unibet má domény s různými koncovkami podle toho, kde se hráč nachází. Musíte přejít do Centra nápovědy na místní stránce Unibetu. Buď zvolte kategorii, která vás zajímá, nebo použijte lištu pro vyhledávání. Vyberte příslušnou podkategorii. Po výběru té správné se zobrazí seznam otázek. Vyberte ty, které jsou vašemu dotazu nejblíže.

Doufejme, že získáte potřebné informace a nebudete muset pokračovat dále. Pokud ne, klikněte na tlačítko Kontaktujte nás. Tím získáte přístup k živému chatu společnosti Unibet, který hráčům nabízí okamžitou pomoc a podporu. Jejich tým podpory je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a je připraven zodpovědět jakoukoli otázku, ať už se týká čehokoli: živého kasina, pokeru, sportu, her, binga, kasina nebo obecného problému.

K dispozici je několik různých jazyků, ve kterých lze chatovat živě. V ideálním případě mezi nimi najdete i svůj rodný jazyk.

Kromě informací o živém chatu na jejich stránkách jsou některé podrobnosti k dispozici také prostřednictvím poskytovatelů třetích stran. Na těchto stránkách mohou uživatelé zanechávat komentáře. K dispozici jsou některé zajímavé, jako např:“Dosáhl jsem 100 % bonusové výzvy na 600 eur v pokerových cash games, nedostal jsem žádný bonus a výzva prostě začala znovu od 0 %.”

Mezi další způsoby, jak kontaktovat společnost Unibet, patří telefonický kontakt. Bezplatně můžete volat na číslo 0808 1686635. Přijímají i mezinárodní hovory, ale jsou zpoplatněny operátorem. Číslo je 0044 (0) 203 725 3789.

Na stránce živého chatu najdete seznam nejčastějších dotazů, kde se úplně nahoře nachází otázka “Jak znovu aktivuji svůj účet Unibet?”. Hned vám vysvětlí: Abyste to mohli udělat, musíte jim zavolat. Přes live chat to nepůjde. Další oblíbený dotaz se týká toho, jak využít sázky zdarma. Po registraci vyberte záložku “Sport”. V lobby zvolte 3 šedé vodorovné čáry. Tím se otevře navigační nabídka. Poté zvolte možnost “Moje sázky zdarma / Zvýšení zisku”. Uvidíte tam dvě sázky zdarma po 10 USD. Na konci jednoduše uzavřete sázku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet