Živý chat William Hill

Na webových stránkách kasina směřují všechny dotazy zákazníků týkající se mobilního nebo online používání platformy na tým zákaznického servisu prostřednictvím živého chatu. Případně můžete navštívit centrum nápovědy. Je vám k dispozici odkaz, na který můžete kliknout. Jakmile tak učiníte, dostanete se na stránku centra nápovědy. Pod tímto odkazem je další odkaz pro dotazy týkající se obchodu nebo telefonních zařízení, na který je třeba kliknout, ale ten vás opět přenese na stránku centra nápovědy.

Jakmile se tam dostanete, jako první se zobrazí seznam často kladených otázek a odpovědí. Pokud uvidíte odpověď na ten svůj, nebudete muset kontaktovat živý chat. První otázka na seznamu zní “jaké možnosti vkladu a výběru mohu použít”. Než se dostaneme k odpovědi a k dalším otázkám, zde se dozvíte, co o live chatu společnosti William Hill řekli lidé na webu Trustpilot.

“Slušná služba, když potřebujete nějakou sázku nebo nějaké problémy, které rychle pomáhají a neměli žádné stížnosti, když s nimi mluvili na živém chatu.”

“Vynikající kurzy položit na slušné sázky vždy vyplatit spravedlivě a skvělé služby pomoci prostřednictvím Twitteru jedinou chybou je live chat není až kopce dobré standardy.”

“Upřímně řečeno, zákaznický servis, který společnost této velikosti nabízí, je naprostý vtip. Zástupci na livechatu jsou špatně vyškolení.”

Nyní k platebním metodám. Patří mezi ně debetní karty, elektronické peněženky, kreditní karty (pokud nejste ve Velké Británii, pak to není povoleno), Apple Pay, internetové bankovnictví, bankovní převody, a dokonce i peněžní poukázky a předplacené karty. Kasino doporučuje debetní karty jako jednoduchý a bezpečný způsob financování účtu. Minimální vklad debetní kartou je 5 £. Dne 14. dubna 2020 vláda Spojeného království zakázala platby kreditními kartami v kasinech. Pokud hrajete z jiné země, můžete k financování svého účtu u William Hill použít kreditní kartu. Minimální vklad je opět 5 liber.

Další časté dotazy uživatelů William Hill:

  • Zapomněl/a jsem své přihlašovací údaje, co mám dělat?
  • Jak mohu zkontrolovat, zda byla moje bezplatná sázka připsána na můj účet?
  • Chci si vybrat výhru, proč jsem byl požádán o doklady?
  • Jak ověřím svůj účet?
  • Proč nemohu svou sázku vyplatit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet