TOP 10 výherních automatů na Apollo Games

Apollo Games je známým poskytovatelem slotových her a hracích automatů na českém trhu. Tato společnost má své hlavní sídlo v České republice a je známá svými kvalitními a inovativními produkty z prostředí online hazardního průmyslu. V tomto online kasinu si můžete vybrat ze široké škály slotových her, které jsou k dispozici jak v kamenných pobočkách, tak v online verzi kasina. Ve hrách naleznete moderní zpracování, nejnovější grafiku, a hlavně bonusové funkce, které hráče mnohem více vtáhnou do děje.

V tuto chvíle si ještě krátce představíme slotové hry. Tyto hry jsou velmi populární formou hazardu. Hrají se jak v kamenných, tak v online kasinech. Základními prvky slotových her jsou válce a všelijaké symboly. Hráč vsadí určitou finanční sázku a poté stiskne tlačítko, díky kterému se válce roztočí. Cílem hráče je vytočit výherní kombinaci na výherní linii, to znamená, že jednotlivé symboly musí být v předem domluvené kombinaci. Není divu, že jsou slotové hry jednou z nejoblíbenějších forem hazardních her. Jejich hraní je velmi jednoduché a hráči nepotřebují předchozí zkušenosti. Mohou si například po práci spustit online kasino na svém počítači a točit dle svých představ. To přinese pocit napětí, relaxace a po výhře také pocit štěstí. Tímto způsobem se dají vydělat velmi pěkné peníze.

10. Wolf Gold

Tato unikátní hra nabízí motiv Severní Ameriky. Budete si připadat, jako byste lovili zvířata na rozsáhlé prérii. Najdete zde symboly zvířat, které žijí na těchto prériích. Mezi tyto symboly patří: puma, bizon, orel a vlk. Vlci zde zastupují klasický symbol WILD, který masivně násobí vaše výhry. Hru vyrobila společnost Plagmatic Play. Nadstandartní design, slušná hratelnost a zábavné momenty, to vše je důvodem popularity této úžasné hry. Navíc zde naleznete čtyřválcový automat s celkem 25 výherními liniemi!

Wolf Gold

9. Mad Mechanic Deluxe

Hned na úvod začneme jednou zajímavostí. Prostředí samotné hry je ručně malované, což se v dnešní době jen tak nevidí. Tento automat vyrobila sama společnost Apollo Games. Na automatu najdete 5 válců a různý počet výherních linií. Hlavním motivem je šílený mechanik, který se vydává na dobrodružnou výpravu plnou strojů a překážek. Jako hráč se ocitnete přímo uprostřed dílny tohoto mechanika. Na válcích se objevují tematické symboly jako šroubováky, matice, ozubená kola, dynamit a samozřejmě postava mechanika. Najdete zde také symboly WILD, násobitele a celou řadu dalších bonusů.

8. Gates of Olympus

Jedná se o další populární slotovou hru vyvinutou společností Pragmatic Play. Tato hra vás doslova stáhne do prostředí starověkého Řecka, kde budete mít možnost setkat se se samotnými bohy Olympu a vyhrát ohromující výhry. Samotná hra obsahuje 6 válců a je zde více než 1 000 výherních kombinací. Symboly na válcích jsou inspirovány řeckou mytologií, takže zde naleznete proslulé řecké bohy jako: Zeus, Hádés, Poseidón a mnoho dalších. K tomu všemu zde můžete vytočit různé násobitele nebo získat volné točení zdarma.

Gates of Olympus

7. Turbo Slots

Máme tu další slotovou hru a opět od společnosti Apollo Games. Nabízí hráčům zcela dynamický a jedineční herní zážitek. Turbo Slots je pětiválcový automat a je zde celkem 5 výherních řad, v závislosti na verzi hry. Na automatu najdeme tolik populární symboly ovoce doplněné o symbol BAR. Symboly přináší dojem, že je hra opravdu retro. Jedná se o zažitou klasiku, která nepřekvapí, ale rozhodně nezklame. Výhernost je zde také velmi vysoká, a to více než 94 %!

6. Blood Revival

Výrobcem tohoto herního automatu je opět společnost Apollo Games. Tato hra je velmi unikátní svým hlavním tématem, což je horo, konkrétněji upír. Samotný herní automat je pětiválcový a obsahuje celkem 20 výherních linií. Kromě toho má 3 řady. Může se pochlubit velmi slušnou šancí na výhru, a to od 85 do 99 %, což je více než uspokojivé. Blood Revival má vyšší počet výherních linií než jeho starší předchůdce Blood. Bonusem je možnost trefit herní jackpot, jež je dostupný u licencovaných online kasin v České republice.

 Blood Revival

5. Blissful Jack 40

Opět se jedná o slotovou hru navrženou společností Apollo Games. Naleznete zde klasický automat pro slotové hry v kombinaci s moderními prvky a bonusovými funkcemi. Je zde pětiválcový automat se spoustou výherních linií. Naleznete zde třešně, švestky citróny a pomíky, melouny a hrozny. Symbol Bar navýší tvou výhru 12X a sedmička dokonce 20X. Symbol WILD je zde reprezentován krásnou tanečnicí. Navíc zde nejdete celek 40 výherních linií. Po vytočení pětice žolíků máte možnost znásobit svou výhru až 50X. Tento výherní automat je oblíbený z dobrého důvodu.

4. Joker Double 27

Tuto skvělou hru nevytvořila žádná jiná společnost než již několikrát zmiňovaná Apollo Games. Naleznete zde tříválcový herní automat s celkem 27 výherními liniemi. Jedná se o standartní formát slotových her. Mezi symboly patří naprosté klasiky jako ovoce, sedmičky, žolíci, konkrétně třešně, citróny a pomeranče. Joker může zastoupit chybějící herní symbol a doplnit tak výherní linii, což je obrovská výhoda. Největší výhrou je symbol sedmičky, jež znásobí vaši výhru 50X.

Joker Double 27

3. Mystic Moon

I v tomto případě byla tato slotová hra vyrobena společností Apollo Games. Téma noci vás krásně vtáhne do děje hry. Po grafické stránce jde o opravdovou nádheru. Najdete zde pětiválcový herní automat s různou řadou výherních linií. Výherní linie závisejí na verzi a poskytovatele hry. Symboly jsou velmi unikátní, naleznete zde: kouzelné koule, čarodějnice, měsíce, hvězdy a další mystické prvky. Nesmí chybět bonusy a volná točení.

2. Big Show

Tato hra je opět dílem společnosti Apollo Games. Herní automat obsahuje 3 řady a 3 válce. K tomu zde naleznete celkem 5 výherních linií a propracovaný retro design. Jde o klasiku, takže není velkým překvapením, že zde autoři použili symboly ovoce, jako například: pomeranče, třešně, citróny, melouny, švestky a hroznové víno. Mimo to byli použiti i klauni, kouzelníci a divoká zvířata k navození pocitu, že se právě nacházíte v cirkusu.

Big Show
  1. Bonus Joker II

Automat nečekaně vyrobený společností Apollo Games. Může se pochlubit skvěle zpracovanou grafikou, která vás vtáhne do atmosféry této hry. Obsahuje tři válce s celkem 5 výherními liniemi. O větší klasiku se snad ani nemůže jednat. Opět je zde ovoce spolu s Jokerem a zvonky. Nejvíce vás budou zajímat sedmičky, které mohou vaši výhru pěkně znásobit, a to až 24X. Navíc je zde postava šaška přinášející točení zdarma a  joker, jež vám přinese další free spiny navíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet