Jaký je minimální vklad u Betway?

Sázková kancelář Betway umožňuje uživatelům sázet na tisíce sportovních událostí po celém světě a nabízí přístup k velkému množství kasinových her. Provozovatel poskytuje svým zákazníkům snadné způsoby registrace, vkladu a výběru, stejně jako zajímavé bonusy a propagační akce. Hráči, kteří na stránkách ještě nemají účet, se však ocitají v situaci, kdy je zajímá, zda je u Betway stanoven minimální vklad a jaké metody vkladu jsou na online platformě k dispozici. Na tyto otázky odpovíme níže v našem článku.

Jaké jsou limity vkladů na Betway?

Abyste mohli svůj účet Betway financovat některou z dostupných metod, musíte vložit alespoň 10 jednotek místní měny. To platí pro naprosto všechny aktuálně nabízené platební možnosti. Po otevření stránky a kliknutí na “Bankovnictví” se zobrazí seznam možných způsobů vkladu. Když si jednu z nich vyberete, zobrazí se vám pole, ve kterém máte možnost rychlého vkladu 10, 20 nebo 30. Ve spodním sloupci můžete zadat jinou částku.

V této fázi není maximální vklad nahlášen. Nejlepší by bylo obrátit se s touto otázkou na jejich live chat. Jejich zaměstnanci reagují ochotně a rádi vám tuto informaci poskytnou.

Jaké metody vkladu jsou u Betway k dispozici?

V současné době neexistuje mnoho metod vkladu, což je možná malé mínus provozovatele. Značka však stále přidává nové způsoby, jak si účet dobít. Nyní, když už víte, jaký je minimální vklad, se podívejme na aktuálně dostupné možnosti:

  • Skrill;
  • Neteller;
  • Astropay;
  • Systém poukázek / Paysafecard;
  • VISA nebo VISA Electron;
  • Mastercard;

Na našich stránkách budou jako první zveřejněny informace o všech nových způsobech vkladu, které budou k dispozici.


Mohu provést vklad prostřednictvím mobilního telefonu?


Ano, můžete se přihlásit do mobilní verze stránek Betway a kliknout na “Bankovnictví” a provést vklad. Výše uvedené metody platí jak pro počítače, tak pro mobilní zařízení, včetně chytrého telefonu, iPhonu nebo tabletu. Zde je důležité zdůraznit, že mobilní stránka je přístupná všem uživatelům mobilních zařízení kompatibilních s operačním systémem Android nebo iOS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet