Co znamená BTTS v sázení na fotbal?

BTTS, což je zkratka pro “Oba týmy skórují”, se používá hlavně ve fotbale. I když se na první pohled zdá, že je to jednoduché, trh BTTS má několik záludností, které poskytují jedinečný zážitek ze sázení. Jeho předpoklad je samozřejmý. Buď vsadíte na to, že oba týmy vstřelí gól, nebo že ho vstřelí jen jeden z nich (případně ani jeden). V prvním případě vyhrajete bez ohledu na to, který tým vyhraje. Pokud oba skórují a zároveň remizují, vyhrajete také.

Pokud žádný z týmů nedá gól nebo ho dá jen jeden a vaše sázka byla “ne”, vyhráváte. Na počtu vstřelených gólů nezáleží.

Pokud sázíte chytře, máte neomezené možnosti a můžete vyhrát spoustu peněz. Jedná se o jednoduchý a přímočarý trh, jehož podstatou je předpovídání gólů nebo jejich nedostatku.

Při tomto druhu sázení je vaše sázka platná po celou dobu zápasu, včetně poslední minuty. V případě brzkého gólu můžete sázku vyhrát během několika minut. Sázky BTTS sice nabízejí všechny sázkové kanceláře, ale týkají se téměř výhradně fotbalu. 

Chcete-li zvýšit hodnotu tohoto typu sázky, můžete ji zkombinovat se sázkami z jiných trhů, jako je výsledek zápasu nebo přesné skóre. BTTS je unikátní v tom, že jde nad rámec pouhého výběru vítěze nebo poraženého. Zavádí zcela jiný přístup k sázení. Můžete například vyhrát Nad/pod, pokud skóruje jen jeden tým. U BTTS je to jinak.

Statistiky na pomoc

Další výhodou sázení BTTS je obrovské množství dostupných statistik, které vám pomohou při rozhodování. Patří mezi ně čistá konta, vstřelené góly, sestavy, aktuální forma, vzájemné rekordy a mnoho dalšího. Před podáním sázky BTTS se ujistěte, že jste si udělali dostatečný průzkum.

Existuje několik variant sázky BTTS, například BTTS v obou poločasech, BTTS a výhra a BTTS a Over/Under. Nejjednodušší a nejpůvodnější verze sázky je, že kliknutím na “Ano” nebo “Ne” vyberete, zda oba týmy skórují, nebo ne. Při uzavření jedné sázky tohoto typu se kurzy liší nejméně.

BTTS v obou poločasech

V některých případech nejsou nabízené kurzy na sázky BTTS příliš atraktivní a sázkaři hledají výhodnější možnosti. Kurzy jsou obvykle výhodné, pokud zvolíte možnost “Ano” a předpovíte, že oba týmy skórují v prvním i druhém poločase. Potenciální výhra při výběru možnosti “Ne” po prvním poločase s vysokým počtem gólů může být také skvělá.

BTTS a výhra

Zde si můžete vybrat konečný výsledek a také to, zda oba týmy v zápase skórují, nebo ne. Máte zde šest možností: Ano a remíza, Ne a výhra domácích, Ano a výhra domácích, Ano a výhra hostů, Ne a výhra hostů a Ne a remíza. Kurzy jsou poměrně lákavé, ale výsledky se samozřejmě hůře předpovídají.

různé možnosti btts

BTTS a over/under

Tato kombinace vyžaduje, aby sázející předpověděl počet vstřelených gólů a to, zda se oba týmy dostanou do listiny střelců.

Góly v prodloužení se nepočítají

Sázky BTTS se vztahují pouze na 90 minut a prodloužení. Góly vstřelené v prodloužení se nepočítají ve váš prospěch, proto buďte opatrní při sázení ve vyřazovacích soutěžích, jako je FA Cup, Liga mistrů UEFA nebo Carabao Cup.

Napětí až do konce

Sázení BTTS je jedním z nejlepších způsobů, jak být kreativní. Tyto sázky zajišťují, že nic neskončí, dokud rozhodčí nezapíská závěrečný hvizd, na rozdíl od běžnějších přímých sázek a sázek na správné skóre. Řekněme, že jeden tým vede v poločase nad druhým 4:0. V takovém případě je přímá sázka vším, jen ne koncem. Sázka BTTS vám však bude zvedat adrenalin až do konce, protože druhý tým může právě vstřelit gól. Případně můžete velmi rychle vyhrát, pokud oba týmy skórují hned na začátku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet