Minimální vklad Coral

Kasino Coral přijímá debetní karty a řadu oblíbených elektronických peněženek. Vklady jsou k dispozici jako zůstatek okamžitě, ale zpracování žádostí o výběr trvá jeden den. Minimální vklad a výběr činí 10 £ a 5 £.

V současné době mají nabídku pro nové uživatele z Velké Británie a Severního Irska, která zní: získáte 20 liber, pokud vsadíte 5. Pokud chcete tuto nabídku využít, nejsou povoleny všechny platební metody, FYI. Například PayPal není přijímán. Akceptovány nejsou ani všechny typy sázek. První sázku musíte uzavřít do 2 týdnů od registrace. Minimální kurz musí být ½. Vklad vám nebude vrácen a nebude možné ani vyplatit peníze. Sázky zdarma jsou platné po dobu jednoho týdne.  

Uživatelé kasina Coral mohou vkládat prostředky na své účty okamžitě pomocí všech hlavních platebních karet: Visa, MasterCard a Electron. Poté mohou ihned začít sázet. Pokud jako metodu vkladu použijete debetní kartu, neúčtuje Coral žádné poplatky.

Coral přijímá také Neteller, Skrill, PayPay a několik dalších možností. Každou z nich si stručně projdeme.

Mnoho sázkařů se místo platební karty rozhodne používat elektronickou peněženku. Na stránkách se můžete zaregistrovat pomocí služby Neteller. Poté můžete k financování svého účtu použít bankovní převod nebo debetní kartu. Nebo můžete nadále používat Neteller, volba je na vás.

Mnoho zákazníků Coralu používá Skrill, který je stejně populární jako Neteller. Stejně jako u první elektronické peněženky mohou zákazníci svůj účet Skrill financovat prostřednictvím internetového bankovnictví, debetní karty nebo bankovního převodu. Vklady na Skrill jsou také okamžité. nejsou zde ani žádné poplatky. Podmínky pro PayPal jsou stejné. V podstatě jsou přijímány všechny běžné elektronické peněženky.

Nejsou to však jediné možnosti. Coral přijímá také elektronickou peněženku Eco, Paysafecard a Coral Connect, což je metoda jedinečná pro tuto hazardní platformu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet