Jaký je minimální vklad v 22Bet

Většina návštěvníků stránek s hazardními hrami hledá rychlé a spolehlivé platební metody. Ty, které přijímá 22bet, patří k nejznámějším a nejoblíbenějším metodám pro transakce po celém světě. Tento krátký článek vás seznámí s nejběžnějšími metodami vkladu a výběru, které tento provozovatel akceptuje. Mějte na paměti, že závisí na konkrétní zemi.

Ve většině zemí můžete u 22Bet provést vklad nebo výběr bankovním převodem, kartami Visa, MasterCard, Paysafecard, Skrill, Neteller a ecoPayz. Visa ani MasterCard si neúčtují žádné poplatky. Často umožňují transakce s velmi vysokými částkami. Oblíbené jsou také elektronické peněženky, protože jsou téměř okamžité. U všech těchto metod je minimální vklad 10 eur. 22bet si neúčtuje poplatky za bankovní převody, ale vaše banka je účtovat může.

Pokud používáte Skrill, musíte si u herní platformy zaregistrovat stejný e-mail, který používáte pro peněženku. Před provedením vkladu musíte mít svůj účet ověřený.

Horní limit pro debetní a kreditní karty závisí na kartě. Vklady provedené kreditními nebo debetními kartami Visa a MasterCard jsou okamžité. Naproti tomu zpracování výběrů trvá až 48 hodin.

Provozovatel nepřijímá služby PayPal. Do budoucna se plánuje jeho zařazení mezi platební metody, ale prozatím tato prominentní elektronická peněženka mezi akceptovanými metodami není.

Žádný z dostupných způsobů výběru není zpoplatněn. Pokud zvolíte bankovní převod, může se stát, že budete muset počkat celý týden, než se peníze objeví na vašem účtu. Dostupné elektronické peněženky jsou na opačném konci spektra a trvá maximálně 24 hodin, než se projeví na vašem zůstatku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet