Kdo je vlastníkem kasina Betano?

Mnoho fanoušků hazardních her se zajímá o to, kdo vlastní Betano. Tento relativně nový provozovatel hazardních her se prosazuje v Bulharsku, Německu, Brazílii, Chile, Portugalsku, Rumunsku a na Kypru. Tento krátký článek vám poskytne několik podrobností o této značce, abyste se s ní mohli seznámit zblízka. Pojďme se podívat, kdo stojí za značkou Betano.

Kaizen Gaming

Značku Betano provozuje společnost Kaizen Gaming International, která zahájila svou činnost v Řecku v srpnu 2012 a kterou založil podnikatel George Daskalakis. Ten vlastní značky Betano a Stoiximan a je také generálním ředitelem této hazardní společnosti. V letech 2002-2005 byl generálním ředitelem populární sázkové kanceláře Bwin.

George Daskalakis se vydal vlastní cestou a v roce 2006 vytvořil známou řeckou online platformu poker.gr, která je stále velmi populární. Největší pozornost však vzbudilo spuštění společnosti Kaizen Gaming International. Debutovala v roce 2012 a podařilo se jí dobýt trhy v Rumunsku, Řecku, na Kypru, v Brazílii, Německu, Chile a Bulharsku.

K úspěchu značky přispěli také hlavní marketingový expert Panos Constantopoulos a affiliate manažer a vedoucí reklamního oddělení Klaus Jansson. Kromě toho se o rozvoj a prosperitu značky Betano v Evropě i ve zbytku světa stará více než 1 000 zaměstnanců.

Čím je společnost Betano proslulá?

Betano se může pochlubit desítkami nebo možná i stovkami tisíc spokojených hráčů, velkým počtem sportovních událostí, vysokými kurzy a vynikajícími online kasiny. Sázkaři dostávají různé druhy akcí a perfektní servis, díky čemuž jsou této platformě věrní. Značka má samozřejmě plány na propagaci i na mnoha nových místech.

Tato sázková platforma má velkou autoritu a může konkurovat těm nejlepším v hazardním průmyslu. Řekové odvedli spoustu práce a nyní mohou sklízet plody své práce. Jejich vývoj budeme samozřejmě sledovat a o všem novém, co s nimi souvisí, vás budeme informovat zde na našich stránkách. Naším úkolem je představovat jejich nové bonusy, nové a zajímavé hry, technologie mobilního sázení a další pozoruhodné věci týkající se Betano.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet