Nejznámější sloty s 20 výherními řadami

Kasinové výherní automaty mohou mít různý počet výherních řad. V dnešní době dává mnoho hráčů přednost automatům s 20 výherními řadami, protože mohou obsahovat mnoho různých kombinací výherních symbolů. V tomto článku se podíváme na některé z nejzajímavějších titulů, které preferují fanoušci online automatů. A nyní se do toho pustíme.

20 Super Hot – EGT

Jednou z nejznámějších her EGT s 5 sloupci a 20 liniemi je 20 Super Hot. Tento titul najdete ve většině online kasin. Najdete v něm speciální symboly, tajemný jackpot, dvojitý bonus a celkově spoustu vzrušení. Mnoho hráčů si tento ovocný automat oblíbilo.

20 Super Hot - EGT20 Clovers Hot – CT Interactive

Pokud jde o ovocné výherní automaty, podívejme se na 20 Clovers Hot od společnosti CT Interactive. Tato hra vám nabídne 20 výherních řad, podél kterých se nachází lahodné ovoce, zvonky, podkovy, symbol scatteru, symbol wild a další. Mnoha fanouškům výherních automatů se líbí grafika tohoto titulu a doprovodné zvukové efekty.

20 Burning Hot – EGT

Jedná se o další mistrovské dílo od společnosti EGT s 5 válci a 20 řadami. Hra obsahuje symboly s ovocem, sedmičkami, znakem dolaru, zvonky a dalšími. Symbol scatter zde může přinést vysokou výhru a symbol wild může nahradit všechny chybějící symboly na sloupcích a přinést tak výherní kombinaci. K dispozici je také jackpotové kolo s atraktivními výhrami.

20 Burning Hot - EGT

20 Star Party – CT Interactive

Další ovocný automat, který si zaslouží pozornost. 20 Star Party byl vyvinut společností CT Interactive a nabízí pět válců a 20 výherních řad. Mezi ovocnými symboly ve sloupcích najdete melouny, třešně, jablka, pomeranče a citrony. Nejvyšší výhry vyplácejí speciální symboly a hra má demo verzi, kterou si můžete zahrát zdarma.

Crazy Bugs 2 – EGT

Tento zajímavý výherní automat vás zavede do lesa, kde najdete zábavné obrázky, které vám mohou přinést vysokou výhru. I zde na vás čeká 5 válců, 20 řad a možnost zdvojnásobit své výhry. Nechybí ani tajemný jackpot. Musíte uhodnout stejné barvy karet, abyste si odnesli největší výhru.

Crazy Bugs 2 - EGT20 Mega Slot – CT Interactive

Tento známý titul od CT Interactive je dalším klasickým ovocným automatem s pěti sloupci a 20 výherními řadami. Hráči si oblíbili vysoké výhry. Bylo přidáno tlačítko “Double”, které potenciálně zdvojnásobí vaše výhry. Není pochyb o tom, že se jedná o vzrušující klasiku, kterou by měl každý opravdový fanoušek automatů alespoň jednou vyzkoušet.

20 Mega Slot - CT Interactive

Age of Troy – EGT

Ve hře Age of Troy od společnosti EGT je Trója ztvárněna jedinečným způsobem. Jedná se o velmi zajímavý automat, u kterého můžete strávit spoustu volného času. I zde máte k dispozici 20 linií, podél kterých se objevují výherní symboly. Pokud najdete karty stejné barvy, vyřešíte záhadu jackpotu a vyhrajete. K dispozici je také funkce dvojité výhry. Vyzkoušejte tento titul – určitě se vám bude líbit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet