Ověření profilu Betway

Většina zákazníků této společnosti hledá způsob, jak rychle dokončit ověření totožnosti u Betway, ale postup tohoto provozovatele se trochu liší od ostatních online platforem. Jak ověřit svůj profil na webových stránkách se dozvíte, když si přečtete tento článek.

Jak probíhá ověření na Betway?

Pracovníci Betway vám zašlou dopis, ve kterém vás vyzvou, abyste se podrobili ověření. Než k tomu dojde, nebudete moci přiložit žádné dokumenty. Teprve po obdržení e-mailu se dozvíte, jaké dokumenty jsou po vás požadovány. Poté je budete moci nahrát přímo ze svého profilu na webových stránkách.

Chcete-li tak učinit, musíte kliknutím na své uživatelské jméno otevřít možnosti v účtu a poté kliknout na “Confirm documents” (Potvrdit dokumenty). V této sekci budete moci připojit soubory s kopiemi požadovaných dokumentů. Nemějte obavy, pokud něčemu nerozumíte, protože podpora Betway je připravena vám pomoci.

Jaké dokumenty jsou potřeba k ověření?

Nejprve vás mohou požádat o kopii občanského průkazu. Kopie musí být barevná a musí být nahrány obě strany. Musí být také čitelná. Průkaz můžete naskenovat nebo vyfotit mobilním telefonem, ale nezapomeňte, že všechny údaje musí být jasně viditelné. Totéž platí pro nahrání řidičského průkazu k ověření vašeho profilu.

Operátor si může vyžádat také fotografii přední strany vaší bankovní karty. Tím se ujistí, že jste jejím vlastníkem. CVV kód samozřejmě musí zůstat skrytý, protože společnost nemá právo požadovat, abyste jej ukázali. Tato část ověření platí v případech, kdy si chcete vybrat peníze prostřednictvím debetní nebo kreditní karty VISA.

V neposlední řadě může být uživatel požádán o kopii vyúčtování za služby (elektřinu, teplo nebo jiné), kde je uvedena vaše přesná adresa. V některých situacích je vyžadován výpis z bankovního účtu, i když to je méně časté. V e-mailu bude jasně uvedeno, jaké podklady si připravit, abyste mohli úspěšně projít ověřovacím řízením.

Jak dlouho trvá ověření Betway?

Zaměstnanci společnosti se snaží pracovat rychle, takže na ověření nebudete muset dlouho čekat. Vaše dokumenty budou zkontrolovány a potvrzeny do 48 hodin. Pokud vás však odmítnou, zašlou vám SMS s uvedením důvodu. Může se jednat o to, že jste uvedli nesprávné údaje.

To je v podstatě vše, co je třeba vědět o postupu ověřování u Betway. Doufáme, že náš článek byl dostatečně obsáhlý a že jste pochopili, co a jak máte udělat. Přejeme vám příjemnou zábavu s novou platformou pro online sázení!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet