Partypoker minimální vklad

Minimální vklad pro hraní na Partypoker je 10 dolarů, takže pokud s pokerem začínáte, je to pro vás pravděpodobně nejlepší volba. Až donedávna platforma nabízela 100% bonus v podobě volných peněz, ale ten už nenabízí. Nyní má nabídku na bonusové turnajové peníze zdarma, a to až do výše 30 dolarů, k jejichž odemčení není potřeba žádné hraní.

Můžete využít jejich většího bonusu s kódem, který se zaměřuje na zkušenější hráče. Jedná se o 100% shodu až do výše 500 dolarů. To s sebou nenese žádnou nevýhodu, pokud plánujete nad rámec bonusu uzavírat seriózní sázky nebo hrát na webu dlouhodobě.

Tento bonus ve výši až 500 USD byste neměli podceňovat. Je také velmi snadno dostupný. Nejprve se samozřejmě musíte zaregistrovat u Party Pokeru. Poté zadáte bonusový kód, který je BTF500. Jakmile to uděláte, přejděte do pokladny a přesuňte se do sekce vkladů. V ní najdete seznam dostupných způsobů vkladu podle vaší polohy.

Zvolte si vhodný způsob vkladu a částku vkladu. Chcete-li využít bonus pro pokročilé hráče, Party Poker vám dorovná jakoukoli částku, kterou vložíte, a to až do výše 100 %, tedy až do 500 USD. To znamená, že pokud vložíte 100, dostanete 100. Minimální vklad je pouhých 5 dolarů.

Společnost Partypoker přidá bonus na váš účet v plné výši. Bude uvolňován po částech, kterých je celkem 10. Jakmile získáte 0,12násobek hodnoty bonusu v bodech Party Pokeru, bude uvolněn přírůstek. Takto to funguje.

Pokud vložíte 100, získáte 10 bodů pokaždé, když získáte takzvané Party Points v hodnotě 12 dolarů. V podstatě každá porce má hodnotu 10 % z celkového bonusu 500 dolarů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet