Má Sazka mobilní verzi?

Mobilní aplikace jsou v dnešní době velmi populární. Není tedy divu, že se i hazardní společnosti snaží prorazit i touto cestou. Vývoj těchto aplikací či webů je velmi nákladnou záležitostí. Hazardním společnostem se tato investice přesto vyplatí, jinak by je nedělali.

Proč zákazníci využívají mobilní aplikace od hazardních společností. Důvodů je celá řada, ale tím nejstěžejnějším je dostupnost. Většina uživatelů využívá mobilní telefony, a to nejen k telefonování. Sázení z mobilu je pohodlné. Můžete totiž sázet nebo hrát v podstatě odkudkoli na světě. Jedinou podmínkou je, že tam musí být signál. Díky tomu si můžete zahrát nebo vsadit například při polední přestávce ve škole, když čekáte u lékaře, zkrátka kdykoli a kdekoli. Mobilní telefony se stali nezbytnou součástí našich životů. Je to možná trošku smutné, ale většina lidí má svůj mobilní telefon stále u sebe. Prakticky se bez něj nehnou. Tohoto faktu si jsou hazardní společnosti moc dobře vědomi. Právě proto investují do vývoje mobilních aplikací a webů. Zkrátka se jim to vyplatí a několikanásobně se jim jejich investice vrátí.

V České republice se nachází celkem 15 online kasin. Právě u těchto podniků byste měli počítat s mobilní aplikací. U nelegalizovaných online kasin se asi těžko takového luxusu dočkáte. Pokud si vyberete hazardní společnost, která má licenci pro hazardní hry, stále to neznamená, že musí mít mobilní aplikaci. Většina méně finančně zajištěných hazardních společností nenabízí přímo mobilní aplikace, ale našli jiný způsob, jak své služby rozšířit. Tím způsobem je vyvinout web, jež bude provozuschopný i na mobilních zařízeních. V praxi to funguje tak, že se akorát lehce upraví původní webová stránka (používána především na počítači) a pouze se modifikuje pro zobrazování na mobilním zařízení. Na mobilním zařízení je vše menší než na počítači, tudíž se ladí rozlišení, aby se vše zobrazilo, jak má. Zákazník si musí otevřít webový prohlížeč (např. Google Chrome) na svém mobilním zařízení. Zde následně zadá název hazardní společnosti a otevře si její web. Na tomto webu se už zbývá jen přihlásit a uživatel může hrát.

Jak je to tedy v případu Sazky. Sazka je nejstarší hazardní společností působící v České republice. Z toho plyne, že má spoustu zkušeností a je si moc dobře vědoma svých investic. Proto neváhala investovat své finanční prostředky a vyvinula tak samostatnou mobilní aplikaci. Aplikace se jmenuje SAZKA a je dostupná jak na Android, tak na IOS. Takže si ji může instalovat opravdu každý. Obrovskou výhodou je, že aplikaci vidíte přímo na mobilu. Stačí vám na ni pouze kliknout a přihlašovat se musíte pouze jednou, protože zde obvykle bývá možnost “zůstat přihlášen“. Aplikace vám je k dispozici kdekoli a kdykoli. Navíc se váš účet bude na všech, vámi používaných, zařízeních shodovat. To vám ušetří čas a získáte tím možnost neustálého a neomezeného hraní dle vaší libosti.

Sazka každý den dělá 100 % pro spokojenost svých zákazníků. Vývoj této aplikace pro své zákazníky svědčí o tom, jak moc si jich váží. Chce jim dopřát co možná nejlepší herní zážitek bez zbytečných bariér. V případě jakýchkoli potíží s instalací aplikace do mobilního zařízení, kontaktujte samotnou společnost SAZKA prostřednictvím oficiálního emailu nebo live chatu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet