Jak smažu svůj účet na SAZKA?

Abyste mohli váš účet ve společnosti SAZKA smazat, musíte nejprve nějaký účet vůbec mít, což je logická. Samozřejmě máte možnost váš účet smazat, ale je dobré si tento krok promyslet. Jak již bylo zmíněno, nejprve musíte mít založený účet. Jak tento účet založit?

K založení účtu u SAZKA je potřeba zvládnout proces registrace a ověřování účtu. Tento proces je běžný u všech online kasin, takže se není čemu divit. Na začátku samotného procesu registrace zadáte váš email a heslo. Na tento email, který jste v předchozím kroku zadali, vám dorazí zpráva o registraci. V této zprávě pouze potvrdíte, že jste vlastníkem dané emailové adresy, a potvrdíte. V tuto chvíli se přesouváme k ověření vašeho účtu. To probíhá na základě ověření několika kritérií jako například vašich kontaktních údajů pomocí bank ID, nastavení herních limitů a podobně. Na závěr tohoto procesu musíte provést první vklad, který musí být v minimální výši 10 Kč. Poté jste celý proces úspěšně zvládli a můžete se přihlásit a začít hrát.

Nyní se přesouváme k zodpovězení té nejdůležitější otázky a to, jak smazat účet na SAZKA. Bohužel nenajdete způsob, jak váš účet smazat, který by byl přístupný v oficiální aplikaci. Drtivá většina konkurenčních firem nabízí smazání účtu přímo z aplikace. To se ve většině případů dělá ve vašem herním profilu, kde naleznete možnost “SMAZAT ÚČET“. U společnosti SAZKA tento způsob není možný, důvod si vysvětlíme v závěru.

Existují celkem tři možnosti, jak účet u této sázkařské společnosti smazat. Prvním z těchto možností je zavolat na do kontaktního centra SAZKA, kde váš požadavek vyřeší. Telefonní číslo v tomto případě je 266 12 12 12. Pokud vám číslo nejde vytočit, zkuste přidat telefonní předvolbu, která v České republice je +420. Počítejte s tím, že svůj důvod pro smazání účtu budete muset smysluplně vysvětlit po telefonu. Zaměstnanci společnosti SAZKA vám s vaším požadavkem rádi pomohou. Pokud se vám nedaří dovolat se, zkuste to vícekrát. Je totiž dost možné, že je linka vytížena jinými zákazníky. Druhou možností je napsat zprávu na oficiální registrovaný email SAZKA ([email protected]).  Ve vaší zprávě byste měli nastínit, proč chcete váš účet smazat. Důvodem je postupné zlepšování samotné firmy, protože SAZKA se zajímá o své zákazníky a potřebuje tak jejich zpětnou vazbu. Do předmětu uveďte, že se jedná o požadavek ke zrušení účtu. Zaměstnanci této sázkařské společnosti vám odpoví během pár minut. Posledním způsobem je zažádat o zrušení účtu pomocí live chatu, který je po přihlášení dostupný v aplikaci. Live chat naleznete v pravém dolním rohu. Pokud zde napíšete, že chcete zrušit svůj účet, ihned dostanete odpověď. Budou vám nabídnuty kroky, které můžete udělat pro zrušení účtu u společnosti SAZKA.

Na závěr je určitě na místě zmínit fakt, že SAZKA dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější poskytovatele hazardních her v České republice. Dobře si promyslete, zda opravdu chcete zrušit váš účet a zda je váš důvod dostatečně podnětný. Není dobré rušit váš účet s horkou hlavou, dejte si na čas a dobře si svůj úsudek promyslete. SAZKA poskytuje skvělé služby a každý den vykouzlí úsměv na tvářích tisícům spokojených zákazníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet