O společnosti Sazka jste již jistě slyšeli, a to v souvislosti s loterijními hrami (Sportka, Eurojackpot a mnoho dalších). Tato společnost byla založena v roce 1956, kdy se v jedné hře s názvem Sazka předpovídaly výsledky sportovních utkání.

O 40 let později, kdy se v České republice začal zvyšovat zájem o sázení, vznikla tato společnost, dnešní Sazka. Od roku 2009 provozuje Sazka také online kurzové sázení na internetu. Nejprve pod názvem Sazka tip a nyní pod názvem Sazka.

V současné době je po celé České republice více než 6 500 poboček Sazky, takže pobočky jsou doslova v každé vesnici. Téměř na každé z těchto poboček můžete dokončit registraci do Sazky, provést vklad nebo výběr ze svého účtu.

Sazkabet Registrace

Webové stránky Sazky

Webové stránky Sazky jsou vytvořeny velmi jednoduše – převládá žlutá a modrá barva. Po pečlivém prohlédnutí celého webu zjistíte, že na něm je pro sázkaře k dispozici vše. V pravém horním rohu se nachází pole pro přihlášení a registraci, kde pravděpodobně učiníte své první kroky, pokud chcete začít sázet. Jakmile se přihlásíte, v pravém horním rohu se objeví tlačítko “Moje sázky”, kde najdete nejen své sportovní tikety, ale také tikety loterie.

Menu sázkové kanceláře Sazka se nachází na levé straně webu jako u většiny sázkových kanceláří. Po přihlášení se v horní liště objeví tlačítka “Otevřít sázky” a “Historie sázek”. Rozbalovací nabídka v levém horním rohu obsahuje všechny ostatní funkce. Najdete zde například “Loterie”, “Bonusy”, “Hry” a další položky.

Služby a živé vysílání

Od roku 2017, kdy vstoupil v platnost nový loterijní zákon, se Sazka zlepšila, zejména co se týče nabídky kurzových sázek a sázkových kanceláří (vytvořených globální společností SBtech).

Přibylo také mnohem více LIVE sázek, přímých přenosů nejsledovanějších sportovních událostí (česká liga, Bundesliga, La Liga, KHL, Wimbledon a mnoho dalších). Sazka nabízí i funkci Cashout, díky které si můžete nechat vyplatit tiket dříve.

Nemluvě o Sazka fantasy, kde si vytvoříte svůj virtuální tým. Podle reálných výsledků vámi vybraných hráčů si pak můžete přijít na slušné výhry v řádech tisíců korun.

Když k tomu připočteme nejrozšířenější počet poboček, kterých je v České republice více než 6 500, netradiční možnost kombinovat předzápasové + LIVE sázky nebo partnerství s AC Sparta Praha a FC Viktoria Plzeň na vašem tiketu, díky kterému běží různé akce pro fanoušky těchto klubů, opravdu není důvod nedat Sazce šanci.

Kromě sportovního sázení nabízí Sazka také kasino “Sazka Hry”, kde si můžete zahrát řadu výherních automatů nebo ruletu.

Živé sázení

Live sázky jsou zaměřeny především na fotbal, hokej, basketbal, tenis, házenou nebo baseball. Sazka také vypisuje více než 40 odvozených sázek na fotbalové zápasy živě, včetně asijských handicapů.

Na Sazce mohou sázkaři sledovat živé fotbalové přenosy z Portugalska, Turecka, Francie nebo Německa. K dispozici je také švédský hokej, tenis a evropský basketbal.

Můžete využít funkci cash-out a získat peníze ještě před koncem zápasu. Částka “výplaty” bude nižší nebo rovna vaší původní výhře. Tato funkce vám tedy může zajistit okamžitý zisk nebo minimalizovat ztrátu. Cash-out v Sazce funguje v předzápasové a live AKO sázce.

Bonusy a propagační akce

Bonusy a propagační akce

V sázkové kanceláři Sazka získáte po registraci bonus 500 Kč a následně 100% bonus za vklad až do výše 5 000 Kč, který bude uvolňován postupně. Minimální vklad při volbě druhé možnosti je 100 Kč, ale můžete si ho doplnit až do výše 5 000 Kč, abyste mohli bonus plně využít.

Bonus 500 Kč zdarma získáte po ověření způsobu platby (online vklad) a následném dokončení registrace na kterékoli pobočce Sazky nebo online přes banku.

Ihned po online registraci obdrží sázející po ověření způsobu platby (první vklad) 100 Kč zdarma na svůj hráčský účet u Sazky a dalších 400 Kč obdrží po ověření své totožnosti na pobočce / online přes banku. Ověření je vyžadováno z legislativních důvodů.

Péče o zákazníky, live chat, e-mailová podpora

U Sazky využijete zákaznickou podporu pravděpodobně častěji než u jiných sázkových kanceláří. Je to dáno především rozmanitostí jejích webových stránek, které nabízejí různé loterijní hry, kurzové sázky, loterie apod. Pokud potřebujete poradit, máte na výběr z několika možností. V první řadě doporučujeme hledat odpovědi v sekci “Často kladené otázky”, protože i tam jsme našli mnoho odpovědí.

Pokud první možnost selže a odpověď nenajdete, můžete kontaktovat zákaznickou podporu Sazky prostřednictvím formuláře, do kterého vyplníte své jméno a podrobně popíšete svůj dotaz. Můžete však také využít službu online chatu, kde dostanete odpověď na svou otázku během několika minut. Pokud asistent Sazky není k dispozici, bot vás převede přímo k potřebným informacím, což je také velmi užitečné.

Kontaktovat je můžete také prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected]. Pokud chcete osobnější přístup, můžete jim také zavolat. Číslo je 266 12 12 12.

Registrace

Po vzoru ostatních sázkových kanceláří je registrace velmi jednoduchá a zabere jen několik minut. Nejprve přejděte na webové stránky Sazky. Vpravo nahoře je tlačítko Registrace, klikněte na něj. Zvolte si heslo (8 – 16 znaků, které obsahuje alespoň jednu číslici a jedno písmeno). Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko “Pokračovat”.

Vyplňte pravdivě všechny své osobní údaje, které jsou vyžadovány. Žádný bonusový kód není potřeba. Až budete hotovi, znovu klikněte na tlačítko Pokračovat. V posledním kroku stačí zaškrtnout políčko souhlasu se zasíláním bonusů a zajímavých nabídek a musíte souhlasit s podmínkami a s tím, že jste starší 18 let. Po kliknutí na Vytvořit účet jste si vytvořili účet Sazka.

Nyní klikněte na ověřovací odkaz, který máte na zadané e-mailové adrese. Váš účet Sazka je nyní v dočasném stavu na 30 dní. Abyste mohli plně využívat všechny služby Sazky, musíte ověřit svou totožnost. To lze provést snadno online prostřednictvím banky, nemusíte nikam chodit na pobočku Sazky.

Registrace Sazka

Finanční informace

Zajímá vás, jak vložit peníze na účet Sazky? Po přihlášení přejděte do pravého horního rohu obrazovky a z rozbalovací nabídky vyberte možnost “Vklad”. Vyberte si možnost, která nejlépe vyhovuje vašim požadavkům. Při vkladu kartou nebo bankovním převodem je nutné, aby tyto bankovní účty nebo karty byly vedeny na vaše jméno.

Vklad

Platební metody u Sazky jsou následující: Platební karta – přijímány jsou karty VISA a MasterCard, minimální vklad je 10 Kč. Ověření této metody proběhne současně s úspěšným vkladem. Vklady můžete financovat také prostřednictvím služby PayPal. Bankovní převod – min. 10 Kč, kurz připsání závisí na bance. Vklad na pobočce Sazky – u tohoto vkladu je vždy nutné ověřit vaši totožnost, maximální denní vklad je 5 000 Kč.

Výběr

Při výběru peněz můžete využít pobočku Sazky, kde se prokážete kartou Sazky (obsluha po vás bude chtít 2 čísla z bezpečnostního kódu). Minimální výše výběru je v tomto případě 100 Kč (max. 5 000 Kč). Klienti mohou požádat o výběr také bankovním převodem, a to přímo na webových stránkách Sazky. Výběr je možný již od 10 Kč. Všechny výběry jsou zdarma. V případě výběru na bankovní účet upozorňujeme, že schvalování probíhá v pracovní dny. Pokud požádáte o výběr o víkendu, bude výběr schválen v pondělí. Platba je poté připsána na váš platební účet, a to zpravidla následující pracovní den, nejpozději do dvou pracovních dnů.

Spolehlivost, integrita a bezpečnost

Sazka se sídlem v Praze je pravděpodobně nejznámější loterijní společností v České republice. Licenci a regulaci společnosti Sazka uděluje Ministerstvo financí České republiky. Sázková kancelář navíc používá šifrování SSL, které zajišťuje bezpečnost vašich soukromých informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sazka registrace recenze
9.5/10
© Copyright 2024 Saska Bet