TOP 10 výherních automatů na Tipsport

Na úvod tohoto článku je na místě si, alespoň v krátkosti, představit co jsou to herní automaty a jak tyto online mašiny fungují. Z anglického originálu „slot games“ se jedná o typ hazardních her, které se hrají na hracích automatech. To platí jak pro kamenná kasina, tak pro online prostředí. Hráči těchto her vkládají své peníze a poté hrají jimi vybranou hru. Obvykle se jedná o všelijaké druhy točení. Cílem je vytočit výherní kombinaci symbolů na válcích. Zajímavé je, že tyto symboly bývají tematické a, ve většině případů, zahrnují ovoce, čísla, písmena, karty, postavy a mnoho dalších.

Nyní se více zaměříme na důvody oblíbenosti těchto výherních automatů. Hlavní z výhod je jejich jednoduchost. Slotové hry jsou velmi jednoduché a intuitivní. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s hraním hazardních her. Mimo to je v dnešní době velká rozmanitost her spolu s různou grafikou, tématy a funkcemi bonusů. Tyto hry navíc přinášejí pocit vzrušení a zábavy. Nejde pouze o možnost vyhrát peníze, ale také o napětí spojené s otáčením válců a čekání na výsledek.

V tuto chvíli si představíme samotný žebříček TOP 10 výherních automatů, jež jsou dostupné na Tipsportu.

10. 5 Stones

Máte kuráž na to vyloupit hrobku egyptských faraonů? Tak neváhejte a roztočte si tuto skvělou hru s tématem starověké egyptské civilizace. V této hře jsou dostupné všelijaké bonusové funkce, které mají za cíl navýšit vaše výhry a tím pádem i zvýšit částku na vašem herním kontu. Je zde pětiválcový herní automat, který nabízí až 17 výplatních linií. Nepřekvapí vás, že k výhře jsou potřeba alespoň 3 symboly v jedné linii. Tyto symboly jsou samozřejmě v egyptské tématice. Navíc jsou zde přidány i kočky, díky kterým si můžete připsat slušný bonus. Bůh Ra funguje jako klasický symbol WILD.

5 Stones

9. Eighty One

Pokud jste milovníci ovoce, klasických automatů nebo jste standartní hráč, určitě si přijdete na svoje. Tato hra nabízí celkem 4 herní válce. Podle názvu si jistě odvodíte, že má tato hra neuvěřitelných 81 výherních linií. K výhře potřebujete mít 3 nebo 4 symboly v jedné herní linii. Výherní řady se počítají pouze zleva doprava. Jako symboly zde najdete již zmiňované ovoce: hrozny, borůvky, melouny, třešně, pomeranče a citróny. Kromě toho zde naleznete symboly 7 a BAR. Na závěr nesmí chybět symbol 81, po kterém se tato skvělá hra jmenuje.

8. Respin Joker

Jedná se o klasický herní automat, který není plný ničeho jiného než ovoce. Výrobcem této hry je SYNOT, takže nemůžete narazit na větší klasiku, než je právě Respin Joker. Automat je v této hře tříválcový a je plný již zmiňovaných ovocných symbolů. Tento automat je z grafického hlediska naprostá klasika, je jednoduchý. V podstatě by se dalo říct, že je takovým dědečkem mezi dnešními automaty. To ovšem ničemu nevadí, užijete si ho zrovna tak jako nové hry. Na tříválcovém herním automatu se nacházejí 3 výherní linie. Mimo ovoce zde najdete symbol zvonku a tolik proslulého Jokera (Žolíka).

Respin Joker

7. Lumberjack 2

Dřevorubectví je velká dřina. Každý správný dřevorubec potřebuje pořádnou sekeru. Od své původní verze je Lumberjack 2 ještě štědřejší. Je zde pětiválec s 20 výplatními řadami. Ve hře se objevují karetní symboly jako: 9, 10, Q, K, A, J. O poznání zajímavějšími symboly jsou lesní zvířata. Klasiky jako medvěd a dřevorubec i nadále zůstávají těmi vůbec nejžhavějšími herními symboly. K tomu všemu je zde také symbol WILD, který je reprezentován měsícem. Pokud vytočíte měsíc, tak se můžete těšit na masivní násobení vaší výhry, a to až 16X!

6. Wild Cookies

Kdo nemá rád sladké, o hodně přichází. Při hraní tohoto automatu budete mít pocit, jako kdybyste se chystali vykrást cukrářství nebo samotnou perníkovou chaloupku. Naleznete zde symboly různých sladkých pochutin, například: zmrzlinu, donat, perník a podobně. Efekt polevy zde ještě více umocňuje atmosféru cukrářství. Sladkosti se točí na pěti válcích v celkem 4 řadách. K tomu je zde 50 výherních linií, díky čemuž máte opravdu obrovskou šanci na výhru. Při výhře se symboly zalijí čokoládovou polevou.

Wild Cookies

5. Big Show

Populárnímu studiu E-Gaming se povedla opravdová bomba. Ve hře jsou 3 válce a 3 řady. Výherních linií je zde celkem 5. Zkuste si tipnout, jaké symboly se zde točí? Samozřejmě, opět se jedná o klasické ovoce, konkrétněji o: melouny, třešně, citróny, pomeranče, švestky a hroznové víno. V tomto případě jde o klasický automat v retro stylu v tandemu s ovocnými symboly. O větší klasiku se snad jednat ani nemůže.

4. Diamondz

Tuto úžasnou hry nenavrhla žádná jiná společnost než SYNOT. Opět jsou zde symboly klasického ovoce. Nyní zde ale naleznete blyštivé broušené diamanty modré barvy. Tato hra se může pochlubit pětiválcovým herním automatem s celkem 20 herními liniemi. K výhře stačí tři symboly ve výherní linii. Vyšší výhry získáte za melouny a hrozny. Naopak ty nejnižší za třešně a citróny. Nejcennějším symbolem je zde 7, jež vám ve správné kombinaci může znásobit vaši výhru, a to až 25X.

Diamondz

3. Multi 5

Úžasná hra plná vzrušení a radosti! Navíc vyrobena tuzemským výrobcem E-Gaming. Jde o další klasiku, ve které se můžete těšit na násobení výher a celou řadu dalších bonusů. Je zde čtyřválcový automat celkem s 20 výherními liniemi. Nesmí chybět zajímavé symboly jako: BAR, třešně, magická sedmička, WILD a mnoho dalších. Právě sedmička je nejcennější symbol a ve správné kombinaci může znásobit vaši výhru až 200X! MULTI 5 vaši výhru znásobí 2X.

2. Multiplay 81

V této inovativní hře musíte nasbírat co nejvíce tolik ikonických sedmiček. Z těchto sedmiček totiž můžete získat neskutečné výhry. Navíc jsou v této hry obsaženy wildy, které reprezentují symboly Multiplay 81, díky kterým můžete až 8X znásobit své výhry. Samozřejmě nesmí chybět symboly s tématikou ovoce, které se stali již zajetou klasikou v dnešním světě herních automatů.

Multiplay 81
  1. Fruit Jack

Tento herní automat byl založen pět společností E-Gaming. Herní automat, jež je pětiválcový, obsahuje celkem 40 výherních linií. Na těchto liniích se netočí nic jiného než tolik populární ovoce. Nejvyšší výhry přináší sedmičky a zvonky. Ovocný koš nahrazuje symbol WILD. Ten násobí vaše výhry. Díky těmto symbolům WILD máte solidní šanci získat nadupaný bonus, díky kterému vás tato úžasná hra bude ještě více bavit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet