Které týmy sponzoruje společnost Betano?

Online sázkové kanceláře stále častěji sponzorují sportovní týmy, zejména fotbalové. Betano není výjimkou a nabízí svou pomoc týmům v Evropě a dalších částech světa. Pokud chcete vědět, které fotbalové týmy spolupracují s Betano, přečtěte si tento článek, který bude reflektovat všechny sponzorské aktivity tohoto provozovatele hazardních her.

Betano jako fotbalový sponzor

Platforma pro sportovní a kasinové sázení se zaměřuje na fotbal, do kterého investuje nejvíce prostředků. Pro týmy je to samozřejmě vítané, protože čerstvé prostředky jim pomáhají nejen s rozvojem hráčů, ale také se stadiony, pomocnými hřišti, školami a dalšími věcmi. Zde je kompletní seznam týmů, které Betano v současné době sponzoruje:

PAOK;

Olympiakos;

Porto;

Benfica;

Apollo Limassol;

University of Craiova;

Maritimo;

Braga;

Atlético Mineiro;

Další partnerství společnosti Betano v oblasti sportu

Společnost Betano pomáhá fotbalu, ale sponzoruje také několik individuálních hráčů v tomto sportu. Pomáhají atletům, karatistům, veslařům, sprinterům a dalším. Dosud sázková kancelář pomáhala Kristianu Gkolomejevovi, řeckému plavci narozenému v Bulharsku, řecké sprinterce Marii Belibasaki, veslařce Marii Kyridou a dalším známým sportovcům. To samozřejmě dělá sázkové společnosti čest.

Každý sportovec nebo tým by podporu společnosti Betano ocenil. Velké značky dokáží v těžkých chvílích podat pomocnou ruku.

Závěrečné myšlenky

Tento článek představil společnost Betano jako sponzora a podíval se na týmy a hráče, kteří si partnerství s touto sázkovou kanceláří užívají. Sázkové společnosti investují do sportu a tato značka není výjimkou. Takové podpory si vážíme a doufáme, že bude ještě dlouho pokračovat. Nyní se rozloučíme a doufáme, že náš článek byl zajímavý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet