Jak vložit peníze do Aplay přes Skrill?

Není pochyb o tom, že online kasino Aplay je jedním z nejoblíbenějších míst pro sázení na zábavné hry. To samozřejmě není náhoda: provozovatel hazardních her se snažil potěšit spotřebitele svými perfektními službami. Máte mnoho způsobů, jak provést vklad, takže můžete začít hrát bez prodlení. V tomto článku se budeme zabývat tím, jak provést vklad v Aplay prostřednictvím služby Skrill, protože mnoho hráčů dává přednost této metodě. A nyní přejděme k samotným faktům.

Pokyny pro vklad ve hře Aplay přes Skrill

Pokud nemáte účet v platebním systému Skrill, musíte se zaregistrovat na jeho stránkách, a jakmile tak učiníte, můžete provádět platby. Účet Skrill si samozřejmě můžete dobít pomocí bankovní karty nebo bankovního účtu, abyste mohli převádět peníze.

Nyní přejděme k samotným pokynům. Zde jsou kroky jsou pro vklad v Aplay:

  • Zadejte do prohlížeče webovou adresu služby Aplay;
  • Přihlaste se pomocí uživatelského jména a hesla;
  • Zvolte možnost “Pokladna” ve svém účtu;
  • V tabulce platebních metod vyberte Skrill;
  • Uveďte částku vkladu;
  • Zadejte svou e-mailovou adresu Skrill;
  • Potvrďte platbu;


Pravděpodobně budete muset zadat kód, který vám Skrill zašle prostřednictvím SMS na váš mobilní telefon. Po zadání kódu bude vklad na cestě na váš herní účet Aplay. Nejlepší na tom je, že nebudete muset čekat ani vteřinu, protože vklady Skrill se projevují v reálném čase.

Další způsoby vkladu v Aplay

Zajímá vás, jaké jsou další způsoby vkladu v Aplay? Můžete si vybrat mezi bankovní kartou a nejběžnějšími elektronickými peněženkami, včetně Neteller, ecoPayz, Webmoney, Trustly, Perfect Money a dalších. Všimněte si, že jsou zde uvedeny metody specifické pro danou zemi. Pokud některá z těch, které jsme uvedli, chybí, znamená to, že v dané jurisdikci není akceptována.

S Aplay můžete začít hned teď – hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet