Výběr z Bwin

Pokud jste zákazníkem online sázkové kanceláře Bwin, určitě vás zajímá, jak si můžete vybrat výhru z této stránky. V tomto duchu jsme sepsali tohoto průvodce platebními metodami a způsobem výběru peněz z Bwin.

Výběr peněz
Chcete-li si vybrat výhru z Bwin, musíte projít ověřením na online platformě. K tomu jim musíte zaslat některé osobní dokumenty. Ve svém účtu najdete sekci, kam můžete dokumentaci nahrát a odeslat ji k posouzení. Za předpokladu, že jste to dokončili, přejděte do sekce “Můj účet”, vyberte záložku “Platby” a přejděte na “Výběry”. Zde se vám zobrazí všechny dostupné metody.

Vybírat peníze můžete čtyřmi způsoby. To se nelíbí spotřebitelům, kteří dávají přednost více možnostem. Časem samozřejmě mohou být přidány další způsoby, takže se nemusíte bát.

Způsoby výběru od Bwin
Níže jsou uvedeny jednotlivé metody. Mohou se na ně vztahovat minimální částky.

  • Debetní / kreditní karta
  • Neteller
  • Skrill
  • Rychlý bankovní převod


Pokud používáte karty VISA, Visa Electron nebo Mastercard, obdržíte své peníze do 2 až 5 pracovních dnů. Možnost rychlého bankovního převodu trvá až 5 pracovních dnů. Pokud vybíráte výhry prostřednictvím Netelleru nebo Skrillu, přijdou platby do 24 hodin, ale strhává se z nich poplatek 4,90 %. Další informace získáte na webové podpoře.

Shrnutí
Netvrdíme, že Bwin nabízí širokou škálu způsobů výběru. Přesto si z nich můžete vybrat, takže neváhejte a vyberte si tu nejlepší možnost pro své potřeby. Očekáváme, že Bwin v blízké budoucnosti přidá další možnosti. V této fázi se věnujeme pouze těm dostupným. Hodně štěstí a vše nejlepší!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet