Které výherní automaty mají symboly Scatter?

Věděli jste, že existují výherní automaty, kde si můžete koupit symboly scatter? Jsou to ty speciální symboly, které nejčastěji odemykají bezplatná kola nebo jiné typy bonusů. Není snad hráče, který by nedoufal v kombinaci 3 nebo více symbolů scatter, aby vyhrál volná kola, ale tyto ikony se objevují jen zřídka. V těchto článcích vás seznámíme s tím, které automaty mají scattery.

Typy her, které nabízejí nákup symbolů scatteru

Většina automatů Megaways od společnosti Pragmatic Play umožňuje nákup symbolů scatter, abyste mohli využít volných kol. Na pravé straně hry uvidíte okno “Koupit roztočení zdarma” a také cenu za ně. Pokud máte na svém účtu dostatek prostředků, můžete si cenné symboly scatteru koupit.

Mějte na paměti, že pro nákup bezplatných kol a symbolů Scatter je obvykle stanovena minimální částka. Tyto peníze se odečtou od vašeho zůstatku a vy získáte několik bezplatných roztočení. Počet roztočení zdarma závisí na hře, kterou jste si vybrali. Můžete však mít dvojnásobné, trojnásobné a dokonce i čtyřnásobné výhry.

Pojďme se podívat na některé z výherních automatů, které vám dají právo koupit si scattery a pokusit se trefit velký jackpot. Níže uvádíme ty nejlepší hry, ale mějte na paměti, že kromě nich jich je mnohem více:

  • The Dog House;
  • Wild West Gold;
  • Gates of Olympus;
  • Madame Destiny;
  • Power of Thor;
  • … a další!


Jaké výhry mohu očekávat od symbolů Scatter?

Výši výhry ze zakoupených bezplatných kol nemůžeme předvídat. Mohou být dobré – nebo žádné. Proto si symboly scatteru kupujete na vlastní riziko. Je to riziko, které podstupujete, a jeho důsledky jsou nepředvídatelné. Dobré je, že existují hry, které nabízejí násobitele, takže při troše štěstí můžete získat výhry x2, x3 x4 a dokonce x5. Vše záleží na vašem štěstí.

Shrnutí

Nemusíte se bát, protože si můžete koupit volná kola místo toho, abyste čekali, až padnou symboly scatteru. Samozřejmě musíte hrát chytře, protože bonusy ve výherních automatech nezaručují výhru. Doufáme, že jsme vám tímto článkem pomohli, a přejeme vám hodně štěstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet