Živý chat Skybet

Pokud zadáte dotaz týkající se live chatu Skybet, zobrazí se seznam oblíbených témat, mezi něž patří například Fotbalová sezóna 2021/22, Dostihy, Můj účet, Nový uživatel, Nabídky a akce a Bankovní dotaz. V době psaní tohoto článku patřila mezi trendová témata Cash Out, Zjištění mých otevřených a vyřízených sázek a Informace o sázkách zdarma. Tato témata měla mnoho milionů zobrazení. Pokud si nezvolíte žádné z nich, zobrazí se vám “Potřebujete další pomoc?” a tlačítko “Kontaktujte nás”. Na toto tlačítko klikněte.

Jakmile tak učiníte, budete vyzváni, abyste zadali svůj dotaz. Řekněme, že je to něco opravdu obecného, například “‘účet”. Pokud zadáte “účet”, zobrazí se následující výzvy:

“Potřebujete obnovit své ID uživatele nebo PIN?”

Jste informováni, že pokud jste zapomněli svůj průkaz totožnosti i PIN, musíte nejprve obnovit svůj průkaz totožnosti. Níže máte k dispozici odkaz, na který klikněte. Tím se dostanete k obnovení. Veškeré e-maily, které od společnosti Skybet obdržíte, budou obsahovat vaše ID uživatele.

Je třeba provést “rozšířené” obnovení ID uživatele. Součástí této operace bude poštovní směrovací číslo, které jste použili při registraci účtu. E-mailová adresa však může být starší, kterou jste použili při zakládání účtu. Pokud jste PIN kód zapomněli, společnost Skybet poskytuje odkaz, na který můžete kliknout a obnovit jej nebo změnit.

Ať už máte jakýkoli problém, informace na stránce podpory na něj nemusí nutně odpovědět. Zobrazí se tlačítko s nápisem “Ještě potřebujete pomoc?”. Klikněte na něj a budete přesměrováni na stránku s jejich živým chatem a několika dalšími možnostmi pomoci, včetně zasílání zpráv a e-mailu.

Klikněte na živý chat. Budete požádáni o jméno a příjmení, e-mailovou adresu a kategorii dotazu. Kategorie zahrnují přihlášení, ověření, vklady a výběry a další. Bude vám sděleno vaše místo ve frontě a s největší pravděpodobností budete požádáni, abyste počkali.

Dne 21. dubna letošního roku zveřejnila společnost Skynet ve své sekci Kontaktní údaje pro stížnosti:

“V současné době používáme jako způsob kontaktu pouze Live Chat a e-mail.” Dodávají, že každý, kdo chce získat více informací o jejich službách během výluky, může kliknout na odkaz na jejich stránku podpory, kde je uveden seznam nejčastějších dotazů COVID. E-mail přijímající žádosti o podporu a stížnosti je [email protected].

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet